Toner – delikatna koloryzacja dla wielbicieli zmian

O tym, że kolor włosów dziś już nie może być traktowany jako stała cecha wyróżniająca nas spośród innych, nikogo specjalnie nie trzeba przekonywać. Koloryzacja jest teraz o wiele prostsza i szybsza niż dawnibig_1297804632_Directa_Purpleej i oferuje o wiele więcej bezpiecznych pod względem efektu końcowego możliwości. Jedną z nich jest koloryzacja za pomocą tonerów, czyli kosmetyków w kremie i farb o zmniejszonej w stosunku do tych tradycyjnych trwałości. Dlaczego kosmetyk, który ma gorszą trwałość, jest tak popularny?

Krótsza żywotność koloryzacji wykonanej tonerem to w tym przypadku zaleta. Tonery są przeznaczone dla osób, które nie są przekonane do mocnej koloryzacji, które jej nie potrzebują (osoby młode, bez siwych włosów) bądź które preferują częste zmiany image’u. Tonery łatwo się aplikuje, zapewniają subtelne pokrycie, które traci na intensywności wraz z biegiem czasu i kolejnymi myciami. Co najważniejsze, toner wypłukuje się w całości, co oznacza, że powrót do naturalnej barwy włosów nastąpi samoczynnie. Nie musimy martwić się tym, że raz zafarbowane tonerem włosy już zawsze trzeba będzie farbować. Odrosty nawet nie zdążą się uwidocznić. Nie trzeba się jednak martwić, że kolor będzie wyglądał na sprany, spłowiały – kosmetyk zmywa się w niezauważalny sposób.

Na toner powinny zdecydować się osoby, które pierwszy raz farbują włosy i nie wiedzą dokładnie, czy wybrały właściwy odcień i jak ich czupryna będzie reagowała na farby. Z drugiej strony jest to rozwiązanie dla tych z pań, które włosy farbują od dawna i chcą dać im odpocząć lżejszym kosmetykiem. Tonery dają dużą swobodę i możliwości – da się je całkiem dowolnie mieszać i osiągać tym samym oryginalne kolory. Świetna opcja na chwilową, sylwestrowo-karnawałowe albo wakacyjne szaleństwo. Na taką koloryzację możemy zdecydować się zarówno w domu, przy użyciu kosmetyków ze sklepu fryzjerskiego, jak i w profesjonalnym salonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*